Dr Paweł Gawłowski

Adiunkt w Katedrze i Zakładzie Ratownictwa Medycznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Założyciel i kierownik Pracowni Innowacyjnych Technik Symulacji UMW, która wykorzystuje wirtualną rzeczywistość i medyczną symulację komputerową. Kierownik Pogotowia Ratunkowego w Oleśnicy. Ratownik medyczny.

Studia podyplomowe z zakresu zarządzania kryzysowego. Mistrz Polski w ratownictwie medycznym i drogowym. Koordynator projektu dydaktycznego #RatownicyRatownikom dla studentów UMW. Kierownik projektów @Kierunek Zdrowie oraz powszechnego dostępu do AED w ramach Wydziału Nauk o Zdrowiu UMW. Jeden z kilku Instruktorów w Polsce z medycznej symulacji komputerowej na poziomie zaawansowanym. W ramach funkcjonowania zespołów ratownictwa medycznego w Oleśnicy wprowadził zaawansowane zestawy do zaopatrywania poszkodowanych zgodnych z wytycznymi Komitetu TCCC.

Autor wielu publikacji z zakresu medycyny ratunkowej i ratownictwa medycznego. Kierownik projektu POLTRIAGE dotyczącego ciągłego monitorowania pacjentów w zdarzeniu masowym. Współautor podręczników akademickich dla uczelni medycznych

Gospodarz

logo_white

Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze

Adres siedziby
ul. Cieplicka 126A
58-570 Jelenia Góra

 

Dane kontaktowe

Copyright © 2022 by Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja TwojaReklama