Piotr Daniluk

Firma: Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych
Stanowisko: Dyrektor ds. medycznych

Ukończył II Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista w zakresie chorób wewnętrznych. Absolwent Studiów Podyplomowych – Zarządzanie w Służbie Zdrowia, Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi, Zdrowie Publiczne Organizacja i Zarządzanie, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Executive MBA SGH WUM.

Inicjator i współtwórca systemu oceny ryzyka podmiotów leczniczych w ubezpieczeniach z tytułu OC podmiotów leczniczych oraz przeprowadzania audytów medycznych szpitali w Grupie PZU. Specjalista w zakresie oceny i definiowania rozwiązań zmniejszających ryzyko medyczne w podmiotach leczniczych. Aktywnie działa w zakresie poprawy bezpieczeństwa pacjentów i personelu medycznego podczas procesów diagnostyczno - terapeutycznych.

Uczestnik i wykładowca na wielu konferencjach krajowych i zagranicznych. Wykładowca na studiach dziennych i podyplomowych prowadzonych przez Warszawski Uniwersytet Medyczny. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Medycyny Ubezpieczeniowej, wieloletni Prezes Zarządu Towarzystwa. Członek Biura ICLAM (International Committee for Insurance Medicine). Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Orzecznictwa Lekarskiego.

Gospodarz

logo_white

Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze

Adres siedziby
ul. Cieplicka 126A
58-570 Jelenia Góra

 

Dane kontaktowe

Copyright © 2022 by Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja TwojaReklama